Відгуки 1

Відгуки

Довго шукав де замовити роботу, після того як мене підвели на іншому сайті. Питав у своїх одногрупників, хто здав вже роботу викладачу, і де замовляли, порадили сайт kursova24.com, після подачі заявки на сайті, мене набрав менеджер запропонував різні варіанти цін і якості. Роботу отримав через 2 дні. Магістерська пройшла нормоконтроль до захисту допущена, в рецензії отримав відмінний бал. Дуже задоволений і вдячний рекомендую!!!

Евген

Дякую за якісну роботу. Порадила подруга не пожалкувала. Сьогодні отримала рецензію все ок. Роботою задоволена рекомендую = це агентство.

Олена К.

Зверталась свого часу до kursova24 за допомогою у написанні дипломної роботи. Одразу отримала план на затвердження з науковим керівником. Отримала якісну і унікальну роботу, яка відповідала всім вимогам. Ціна мене влаштувала. Зауважень та доробок від наукового керівника практично не було.

V1talina R.

Обращалась за помощью в написании реферата, так как катастрофически не успевала написать сама. Ребята сделали всё очень оперативно и так, как нужно было. Преподаватель был в восторге от моего реферата. Обязательно, буду рекомендовать своим одногруппникам этот сервис. Цены и качество — супер.

Юлія Р.

Терміново потрібен був звіт з практики. Моя помилка, що затягнула з ним, то часу на підготовку не було, то відомості про підприємство не змогла знайти. Подруга порадила сайт. Каже, старші курси всі там тільки замовляють. Вирішила і я ризикнути. Не повірите, я отримала свій звіт вже за три дні! Дякую величезне!

An@st@sia

Хороший сервіс. Регулярно замовляю тут контрольні роботи. Цього разу вирішив замовити дипломну. Часу на її самостійне виконання катастрофічно не вистачає. Порадувало те, що всі питання по її написанню можна вирішити по телефону і не потрібно їхати в офіс. Свою роботу я отримав досить швидко, навіть раніше, ніж я планував. Були проблеми з оформленням, але їх оперативно вирішили. Також декілька разів вносилися правки, але потішило те, що вони були безкоштовні і я використав всі опції гарантійного терміну. В цілому, роботою компанії я задоволений.

Дмитро

Ребята делали мне дипломную. Сразу обсудили все нюансы. Работу сделали, как и договаривались. Правда, преподаватель вернул на доработку практическую часть. Ребята учли пожелания и всё исправили. Цены демократичные, качество работы качественное, работа сделана в срок. Меня это устраивает. Респект и мои рекомендации.

Миша С.

Обращалась в kursova24.com для помощи с курсовыми работами. Не всегда успевала делать все задания в университете вовремя, поэтому такие компании очень выручают. Сбросила всю необходимую информацию, методичку, план и рекомендации, сделала 100% предоплату, т.к. это было срочное задание и через 2 дня получила выполненную работу. Благодарю за качество и оперативность. Однозначно рекомендую!

Vika2201